Uzasadnienie
1.1. Postanowieniem z 15 czerwca 2026 r., sygn. akt I SA/Gl 1409/24, Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach odrzucił skargę J. W. (dalej: "Skarżąca", "Strona") na postanowienie Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Katowicach z dnia 9 września 2024 r. w przedmiocie zarzutów w postępowaniu egzekucyjnym.
1.2. Zarządzeniem z 7 maja 2025 r. Przewodniczący Wydziału I wezwał skarżącą do uiszczenia wpisu sądowego od skargi na postanowienie Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Katowicach, wskazane w sentencji niniejszego orzeczenia, w kwocie 100,00 zł. Dla dokonania powyższej czynności wyznaczono siedmiodniowy termin liczony od dnia doręczenia, pod rygorem odrzucenia skargi.
Przesyłka pocztowa została doręczona skarżącej 26 maja 2025 r., co potwierdza duplikat zwrotnego potwierdzenie odbioru przesyłki znajdujące się w aktach sądowych sprawy (k. 73). W zakreślonym terminie, który upłynął 2 czerwca 2025 r., skarżąca nie uzupełniła braku fiskalnego skargi. W konsekwencji sąd pierwszej instancji odrzucił skargę.
1.3. Na powyższe postanowienie skarżąca wywiodła zażalenie.
2. Naczelny Sąd Administracyjny zważył, co następuje:
2.1. Zażalenie nie zasługuje na uwzględnienie.